شرکت سیمان شمال ۱۰۰۰ میلیاردی شد

[ad_1]

در مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان شمال افزایش سرمایه این شرکت مورد تصویب سهامداران قرار گرفت

به گزارش سیمان خبر از روابط عمومی شرکت سیمان شمال، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت در تاریخ ۹۶/۰۴/۰۴ و  مصادف با آخرین روز ماه مبارک رمضان ، با مشارکت بیش از ۷۹.۸% از سهامداران محترم، در سالن اجتماعات انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، به ریاست  آقای دکتر فاطمی نماینده شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان و با حضور آقای مهندس صفریان مدیر عامل این شرکت، نمایندگان  سازمان بورس، بازرسی و حسابرس قانونی و نماینده سهامداران بعنوان اعضای هیئت رئیسه برگزار گردید .

بر اساس مصوبات این مجمع که با رای قاطع سهامداران به تصویب رسید سرمایه شرکت سیمان شمال از ۸۲۶/۹۷۷/۸۷۰/۰۰۰ ریال به ۱/۰۷۵/۰۷۱/۲۳۱/۰۰۰ ریال افزایش یافت .

شرکت سیمان شمال ۱۰۰۰ میلیاردی شد

مجمع راس ساعت ۱۰ صبح با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و با نواختن سرود جمهوری اسلامی شروع و با ارائه گزارش جامع آقای مهندس رجبی معاونت مالی شرکت ادامه یافت . سپس اعضای هیئت رئیسه در جایگاه مستقر و جناب آقای مهندس صفریان با ارائه گزارش تفصیلی و تبیین بخشی از اقدامات برجسته در حوزه های مختلف، دلایل منطقی، مستدل و مستند در خصوص درخواست افزایش سرمایه را برای سهامداران تشریح نموده که مورد توجه اعضای هیئت رئیسه واقع شد و نظر سهامداران شرکت کننده را نیز جلب نمود .

همچنین در پایان مجمع، پیشنهاد افزایش سرمایه با رای قاطع سهامداران به تصویب رسید  و در نهایت مجمع ساعت ۱۲ به کار خود خاتمه داد.

 

شرکت سیمان شمال 1000 میلیاردی شدشرکت سیمان شمال 1000 میلیاردی شد

 

 

http://simankhabar.ir/?p=7662

ad

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *