رکود و رونق بازار مسکن در دست بنگاه‌ها

[ad_1]

2680, 2224, 

رکود و رونق بازار مسکن در دست بنگاه‌هاReviewed by رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0رکود و رونق بازار مسکن در دست بنگاه‌ها رکود و رونق بازار مسکن در دست بنگاه‌ها

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)

Loading…

رکود و رونق بازار مسکن در دست بنگاه‌ها

یک کارشناس مسکن با اشاره به اینکه بنگاه‌ها و آژانس‌های مسکن، رکود  ورونق بازار مسکن را تعیین می‌کنند، گفت: یک مجموعه دولتی وقتی در مدیریت ضعیف عمل کند، تعیین قیمت مسکن به سمت بخش‌های خصوصی می‌رود.

 

به گزارش رادیوسهام ، حسین وکیلی  با اشاره به اینکه گسترش فعالیت‌های ساخت و ساز و رونق بازار مسکن مترادف با افزایش قیمت  بود، گفت: فعالان بخش مسکن از جمله انبوه سازان و بخش خصوصی طی چند سال گذشته فعالیت‌های ساخت وساز را گسترش داده و با ایجاد رکود در بازار‌های اقتصادی این امر به بخش مسکن نیز انتقال پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بخش مسکن دارای بدترین نوع مدیریت و فقدان بهره‌وری است، گفت: در حال حاضر نباید فعالیت‌های مسکن در کشور معطوف به انتظارات تورمی باشد و باید شرکت‌های تخصصی در یک بازار سالم اقدام به فعالیت کنند.

وکیلی با اشاره به تعیین نرخ مسکن تأکید کرد: در حال حاضر یک عده سرمایه‌دار و صاحبان منابع مالی هستند که با امکانات موجود اقدام به تعیین شدن قیمت در بازار مسکن می‌کنند.

این کارشناس مسکن با اشاره به اینکه بنگاه‌ها و آژانس‌های مسکن، رکود ورونق بازار مسکن را تعیین می‌کنند، افزود: یک مجموعه دولتی وقتی در مدیریت ضعیف عمل کند، تعیین قیمت مسکن به سمت بخش‌های خصوصی می‌رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل بانک رفاه برخی علل متعادل نبودن جریان نقدینگی را تشریح کرد و گفت: رکود بازار مسکن بر عملکرد بانک‌ها سایه افکنده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *