جایگزین پراید هنوز مشخص نیست

[ad_1]


جایگزین پراید هنوز مشخص نیست

اتاق خبر 24: 

 در حالی که سازمان ملی استاندارد از افزایش استانداردهای خودرو سخن می گوید و گفته می شود که تولید خودرو پراید بدلیل کیفیت پائین تا انتهای سال آینده متوقف خواهد شد اما سوال بزرگ ، جایگزینی خودرویی است که با همین قیمت در بازار عرضه می شود.

در روزهای اخیر گمانه زنی ها برای جایگزینی پراید ادامه یافته و مسئولان هر یک اظهار نظری در این خصوص داشته اند اما بطور قطع مشخص نشده که سرانجام کدام خودرو جایگزین ارزان ترین خودرو ساخت داخل خواهد شد.

در حالیکه برخی رسانه ها از قول معاون بازاریابی و فروش سایپا خودروهای ساینا،رنو کوئیک و تیبا را گزینه های احتمالی جایگزین پراید عنوان می کنند، اما مهدی جمالی مدیرعامل سایپا هفته گذشته در جمع خبرنگاران  اظهارداشت: هنوز تصمیمی در خصوص خودروی جایگزین پراید گرفته نشده است.

وی افزود: آنچه در رسانه ها مطرح می شود گمانه زنی است اما به زودی در این خصوص جلساتی برگزار و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

مدیرعامل سایپا تصریح کرد: پیش فروش رنو کوئیک بزودی انجام خواهد شد اما این به این معنی نیست که این خودرو جایگزین پراید شود.

جمالی در ادامه  اضافه کرد: مگاپلت فرمی طراحی شده و تا احتمالا اواسط اسفندماه خودروهای اس پی 100 و زیرو به بازار خواهد آمد و برنامه ریزی ها صورت گرفته تا هر سال دو خودرو جدید وارد بازار شود.

چندی پیش نیز وزیر صنعت در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص توقف تولید پراید گفته بود که با توجه به استانداردهای مد نظر سازمان ملی استاندارد تولید پراید تا پایان سال 97  متوقف و به احتمال زیاد تیبا جایگزین آن خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *